8046-440-B-25
Manufacturer:
RAF
Part Number:
8046-440-B-25
Category:
Handles
Description:
HANDLE BRASS BLACK MTG CTR 2.5"
Manufacturer :
RAF
Category :
Handles
Height :
1.000" (25.40mm)
Length - Center to Center :
2.500" (63.50mm)