SRMM8DUWB1D04GE016U02IH
Part Number:
SRMM8DUWB1D04GE016U02IH
Description:
SOM I.MX8M MINI DUALINC. WIFI/BT
Number of Cores :
2
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
RAM Capacity/Installed :
4GB/0GB
RS-232 (422, 485) :
Size / Dimension :
1.850" x 1.180" (47.00mm x 30.00mm)
Speed :
1.6GHz