UF80B02-SWH
Part Number:
UF80B02-SWH
Description:
FAN AXIAL 80X635MM 24VAC WIRE
Approval Agency :
CE
Bearing Type :
Sleeve
Operating Temperature :
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Power (Watts) :
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
RPM :
Size / Dimension :
Square - 80mm L x 80mm H
Voltage - Rated :
24VAC
Weight :
Width :
25.00mm