LPC92B99-BTLR
Part Number:
LPC92B99-BTLR
Description:
FAN AXIAL 92X25MM 90-264VAC TERM
Air Flow :
48.0 CFM (1.34m³/min)
Noise :
35.0dB(A)
Operating Temperature :
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Power (Watts) :
4.00W
RPM :
3000 RPM
Size / Dimension :
Square - 92mm L x 92mm H
Static Pressure :
0.190 in H2O (47.3 Pa)
Termination :
2 Terminals
Voltage - Rated :
90 ~ 264VAC
Width :
25.00mm