FKA2-28089QBMT3F
Part Number:
FKA2-28089QBMT3F
Description:
FAN AXIAL 280X89MM 230VAC TERM
Operating Temperature :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Power (Watts) :
51.3W
Size / Dimension :
Square - 280mm L x 280mm H
Static Pressure :
0.018 in H2O (4.4 Pa)
Termination :
2 Terminals
Voltage - Rated :
230VAC
Width :
89.00mm