FKA1-17251QBLT31
Part Number:
FKA1-17251QBLT31
Description:
FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM
Operating Temperature :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Size / Dimension :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Static Pressure :
Termination :
2 Terminals
Voltage - Rated :
230VAC
Width :
50.80mm