FAA1-12025QSMW31
Part Number:
FAA1-12025QSMW31
Description:
FAN AXIAL 120X25MM 230VAC WIRE
Operating Temperature :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Power (Watts) :
20.70W
Size / Dimension :
Square - 120mm L x 120mm H
Static Pressure :
0.156 in H2O (38.8 Pa)
Termination :
2 Wire Leads
Voltage - Rated :
230VAC
Width :
25.00mm