D2E146-HR93-01
Part Number:
D2E146-HR93-01
Description:
FAN BLWR CENT 220X178MM 230VAC
Air Flow :
93.0 ~ 205.0 CFM (2.60 ~ 5.74m³/min)
Approval Agency :
CE, VDE
Noise :
46 ~ 63dB(A)
Operating Temperature :
Power (Watts) :
70.0W ~ 160W
Product Status :
Active
RPM :
Size / Dimension :
Rectangular/Rounded - 220mm L x 216mm H (146mm Dia)
Static Pressure :
Termination :
6 Position Rectangular Connector
Voltage - Rated :
230VAC
Weight :
Width :
178.0mm