D2E146-HR25-13
Part Number:
D2E146-HR25-13
Description:
FAN BLWR CENT 220X178MM 115VAC
Air Flow :
152.0 ~ 350.0 CFM (4.26 ~ 9.80m³/min)
Approval Agency :
CE, VDE
Noise :
33 ~ 52dB(A)
Operating Temperature :
Power (Watts) :
83.0W ~ 192W
Product Status :
Obsolete
RPM :
Size / Dimension :
Rectangular/Rounded - 220mm L x 216mm H (146mm Dia)
Static Pressure :
Termination :
6 Position Rectangular Connector
Voltage - Rated :
115VAC
Weight :
Width :
178.0mm