11938TB-B2N-QA-00
Part Number:
11938TB-B2N-QA-00
Description:
FAN 119MM X 38MM 200VAC TERMINAL
Operating Temperature :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Power (Watts) :
17.00W
Size / Dimension :
Square - 119mm L x 119mm H
Static Pressure :
0.400 in H2O (99.6 Pa)
Voltage - Rated :
220VAC
Weight :
Width :
38.00mm