FDA2-17251QBHT4F
Part Number:
FDA2-17251QBHT4F
Description:
FAN AXIAL 172X51MM 230VAC TERM
Operating Temperature :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Power (Watts) :
27.00W
Size / Dimension :
Rectangular/Rounded - 172mm L x 151mm H
Static Pressure :
0.610 in H2O (151.9 Pa)
Termination :
2 Terminals
Voltage - Rated :
230VAC
Width :
51.00mm