11925PB-B2L-AA-00
Part Number:
11925PB-B2L-AA-00
Description:
FAN 220VAC 119X25MM WR
Operating Temperature :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Power (Watts) :
11.00W
Size / Dimension :
Square - 119mm L x 119mm H
Static Pressure :
0.160 in H2O (39.8 Pa)
Voltage - Rated :
220VAC
Weight :
Width :
25.00mm