OA80AP-11/22-3WB
Part Number:
OA80AP-11/22-3WB
Description:
DUAL VOLTAGE 80X38MM 115/230VAC
Air Flow :
17.0 CFM (0.476m³/min)
Approval Agency :
CE, cURus, TUV, UR
Features :
Dual Voltage
Ingress Protection :
Noise :
18.0dB(A)
Operating Temperature :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Power (Watts) :
5.00W
RPM :
1700 RPM
Size / Dimension :
Square - 80mm L x 80mm H
Static Pressure :
0.100 in H2O (24.9 Pa)
Voltage - Rated :
115 ~ 230VAC
Weight :
Width :
38.00mm