OA92AP-11/22-3WB
Part Number:
OA92AP-11/22-3WB
Description:
DUAL VOLTAGE 92X25MM 115/230VAC
Air Flow :
22.0 CFM (0.616m³/min)
Approval Agency :
CE, cURus, TUV, UR
Features :
Dual Voltage
Ingress Protection :
Noise :
19.0dB(A)
Operating Temperature :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Power (Watts) :
6.00W
RPM :
1900 RPM
Size / Dimension :
Square - 92mm L x 92mm H
Static Pressure :
0.100 in H2O (24.9 Pa)
Termination :
2 Wire Leads
Voltage - Rated :
115 ~ 230VAC
Weight :
Width :
26.00mm