OA92AP-11/22-2WB
Part Number:
OA92AP-11/22-2WB
Description:
DUAL VOLTAGE 92X25MM 115/230VAC
Air Flow :
27.0 CFM (0.756m³/min)
Approval Agency :
CE, cURus, TUV, UR
Features :
Dual Voltage
Ingress Protection :
Noise :
22.0dB(A)
Operating Temperature :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Power (Watts) :
10.00W
RPM :
2300 RPM
Size / Dimension :
Square - 92mm L x 92mm H
Static Pressure :
0.140 in H2O (34.9 Pa)
Termination :
2 Wire Leads
Voltage - Rated :
115 ~ 230VAC
Weight :
Width :
26.00mm