OA92AP-11/22-1WB
Part Number:
OA92AP-11/22-1WB
Description:
FAN AXIAL 92X26MM 115/230VAC
Air Flow :
35.0 CFM (0.980m³/min)
Features :
Dual Voltage
Ingress Protection :
Noise :
30.0dB
Operating Temperature :
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Power (Watts) :
13.00W
RPM :
3000 RPM
Size / Dimension :
Square - 92mm L x 92mm H
Static Pressure :
0.200 in H2O (49.8 Pa)
Termination :
4 Wire Leads
Voltage - Rated :
115/230VAC
Weight :
Width :
26.00mm