OA92AP-11-2WB
Part Number:
OA92AP-11-2WB
Description:
FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE
Air Flow :
27.0 CFM (0.756m³/min)
Noise :
22.0dB
Operating Temperature :
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Power (Watts) :
10.00W
RPM :
2300 RPM
Size / Dimension :
Square - 92mm L x 92mm H
Static Pressure :
0.140 in H2O (34.9 Pa)
Termination :
2 Wire Leads
Voltage - Rated :
115VAC
Weight :
0.644 lb (292.11 g)
Width :
26.00mm