OA254EC-UR-1WB
Part Number:
OA254EC-UR-1WB
Description:
EC FAN 254X89MM 95-264VAC WIRE
Air Flow :
500.0 CFM (14.00m³/min)
Noise :
56.0dB
Operating Temperature :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Power (Watts) :
22.00W
RPM :
1700 RPM
Size / Dimension :
Round - 254mm Dia
Static Pressure :
0.480 in H2O (119.6 Pa)
Termination :
2 Wire Leads
Voltage - Rated :
95 ~ 264VAC
Width :
89.00mm