OA254EC-22-1TBXC
Part Number:
OA254EC-22-1TBXC
Description:
EC FAN 254X89MM 230VAC TERMINAL
In Stock:
9
Air Flow :
830.0 CFM (23.24m³/min)
Noise :
70.0dB
Operating Temperature :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Power (Watts) :
72.0W
RPM :
2750 RPM
Size / Dimension :
Round - 254mm Dia
Static Pressure :
1.200 in H2O (298.9 Pa)
Voltage - Rated :
230VAC
Width :
89.00mm