R2E225-BE51-13
Part Number:
R2E225-BE51-13
Description:
FAN IMP MTRZD 225X135MM 115VAC
In Stock:
10
Air Flow :
756.0 CFM (21.17m³/min)
Noise :
75.0dB(A)
Operating Temperature :
Power (Watts) :
185W
Size / Dimension :
Round - 225mm Dia
Voltage - Rated :
115VAC
Weight :
Width :
135.0mm