PMD1208PHB3-A.(2).GN
Part Number:
PMD1208PHB3-A.(2).GN
Description:
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Bearing Type :
Ball
Size / Dimension :
Square - 80mm L x 80mm H
Voltage - Rated :
12VDC
Weight :
Width :
15.00mm