PMD2406PKB4-A.(2).GN
Part Number:
PMD2406PKB4-A.(2).GN
Description:
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Bearing Type :
Ball
Size / Dimension :
Square - 60mm L x 60mm H
Voltage - Rated :
24VDC
Weight :
Width :
20.00mm