PMD1207PKB4-A.(2).GN
Part Number:
PMD1207PKB4-A.(2).GN
Description:
FAN AXIAL 70X20MM 12VDC WIRE
Bearing Type :
Ball
Size / Dimension :
Square - 70mm L x 70mm H
Voltage - Rated :
12VDC
Weight :
Width :
20.00mm