PMD1206PKV4-A.GN
Part Number:
PMD1206PKV4-A.GN
Description:
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Bearing Type :
Vapo-Bearing™
Size / Dimension :
Square - 60mm L x 60mm H
Voltage - Rated :
12VDC
Weight :
Width :
20.00mm