09225SA-24N-AL-D0
Part Number:
09225SA-24N-AL-D0
Description:
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Air Flow :
51.2 CFM (1.43m³/min)
Features :
Auto Restart, Locked Rotor Sensor
Ingress Protection :
Noise :
32.0dB
Operating Temperature :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Power (Watts) :
1.92 W
RPM :
3100 RPM
Size / Dimension :
Square - 92mm L x 92mm H
Static Pressure :
0.180 in H2O (44.8 Pa)
Voltage - Rated :
24VDC
Weight :
Width :
25.00mm