OD8032-24MB
Part Number:
OD8032-24MB
Description:
FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
In Stock:
53
Air Flow :
44.0 CFM (1.23m³/min)
Noise :
36.0dB
Operating Temperature :
-4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
RPM :
3400 RPM
Size / Dimension :
Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Static Pressure :
0.280 in H2O (69.7 Pa)
Voltage - Rated :
24VDC
Weight :
Width :
32.00mm