OD6020-24MB
Part Number:
OD6020-24MB
Description:
FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
In Stock:
57
Approval Agency :
cURus, TUV
Operating Temperature :
-4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Size / Dimension :
Square - 60mm L x 60mm H
Voltage - Rated :
24VDC
Weight :
Width :
20.00mm