OD3510-12HB
Manufacturer:
Orion Fans
Part Number:
OD3510-12HB
Category:
DC Brushless Fans (BLDC)
Description:
FAN AXIAL 35X10MM 12VDC WIRE
In Stock:
989
Manufacturer :
Orion Fans
Category :
DC Brushless Fans (BLDC)
Air Flow :
Approval Agency :
Bearing Type :
Ball
Fan Type :
Tubeaxial
Features :
Ingress Protection :
Noise :
Operating Temperature :
Power (Watts) :
Product Status :
Active
RPM :
Size / Dimension :
Square - 35mm L x 35mm H
Static Pressure :
Termination :
2 Wire Leads
Voltage - Rated :
12VDC
Weight :
Width :
10.00mm