PH3N-76.2-12.7-0.062-1A
Part Number:
PH3N-76.2-12.7-0.062-1A
Description:
PH3N NANO 76.2X12.07X0.062MM
Fin Height :
0.002" (0.06mm)
Length :
3.000" (76.20mm)
Width :
0.500" (12.70mm)