PH3N-101.6-38.1-0.07-1A
Part Number:
PH3N-101.6-38.1-0.07-1A
Description:
PH3N NANO 101.6X38.1X0.07MM
Fin Height :
0.003" (0.07mm)
Length :
4.000" (101.60mm)
Shape :
Rectangular
Width :
1.500" (38.10mm)