ATS-54425R-C0-R0
Part Number:
ATS-54425R-C0-R0
Description:
HEATSINK 42.5X42.5X19.5MM NO TIM
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Not Included)
Diameter :
Fin Height :
0.768" (19.50mm)
Length :
1.673" (42.50mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
3.00°C/W @ 200 LFM
Width :
1.673" (42.49mm)