960-19-21-D-AB-0
Part Number:
960-19-21-D-AB-0
Description:
HEATSINK 19X21MM DIA PUSH PIN
In Stock:
1
Fin Height :
0.827" (21.00mm)
Length :
0.748" (19.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
5.00°C/W @ 200 LFM
Width :
0.748" (19.00mm)