624-45AB-T4E
Part Number:
624-45AB-T4E
Description:
HEATSINK CPU 21MM SQ
Fin Height :
0.450" (11.43mm)
Length :
0.827" (21.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
15.00°C/W @ 200 LFM
Width :
0.827" (21.00mm)