TG-CJ-LI-32-32-6-PF
Part Number:
TG-CJ-LI-32-32-6-PF
Description:
HEATSINK CER 32X32X6MM W/TAPE
Fin Height :
0.236" (6.00mm)
Length :
1.260" (32.00mm)
Width :
1.260" (32.00mm)