TG-CJ-30.5-30.5-6-PF
Part Number:
TG-CJ-30.5-30.5-6-PF
Description:
HEATSINK CER 30.5X30.5X6MM
Fin Height :
0.236" (6.00mm)
Length :
1.201" (30.50mm)
Width :
1.201" (30.50mm)