TG-CJ-43-43-6-PF
Part Number:
TG-CJ-43-43-6-PF
Description:
HEATSINK CER 43X43X6MM
Fin Height :
0.236" (6.00mm)
Length :
1.693" (43.00mm)
Width :
1.693" (43.00mm)