TG-CJ-60-60-15-PF
Part Number:
TG-CJ-60-60-15-PF
Description:
HEATSINK CER 60X60X15MM
Fin Height :
0.590" (15.00mm)
Length :
2.362" (60.00mm)
Width :
2.362" (60.00mm)