ATS-53425W-C2-R0
Part Number:
ATS-53425W-C2-R0
Description:
HEAT SINK 42.5X42.5X24.5MM
Attachment Method :
Clip, Thermal Material
Diameter :
Fin Height :
0.768" (19.50mm)
Length :
1.673" (42.50mm)
Shape :
Square, Fins
Width :
1.673" (42.49mm)