8341-1032-A-35
Manufacturer:
RAF
Part Number:
8341-1032-A-35
Category:
Handles
Description:
HANDLE ALUM BLACK MTG CTR 3.5"
Manufacturer :
RAF
Category :
Handles
Height :
1.500" (38.10mm)
Length - Center to Center :
3.500" (88.90mm)