ATS045045008-SF-15G
Part Number:
ATS045045008-SF-15G
Description:
HEATSINK 45X45X8MM
In Stock:
25
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Diameter :
Fin Height :
0.315" (8.00mm)
Length :
1.772" (45.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
9.84°C/W @ 200 LFM
Width :
1.772" (45.00mm)