ATS028028008-SF-9G
Part Number:
ATS028028008-SF-9G
Description:
HEATSINK 28X28X8MM
In Stock:
24
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Diameter :
Fin Height :
0.315" (8.00mm)
Length :
1.102" (28.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
12.71°C/W @ 200 LFM
Width :
1.102" (28.00mm)