ATS017017008-SF-5G
Part Number:
ATS017017008-SF-5G
Description:
HEATSINK 17X17X8MM
In Stock:
25
Attachment Method :
Thermal Tape, Adhesive (Included)
Diameter :
Fin Height :
0.315" (8.00mm)
Length :
0.669" (17.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
20.11°C/W @ 200 LFM
Width :
0.669" (17.00mm)