904-27-2-12-2-B-0
Part Number:
904-27-2-12-2-B-0
Description:
HEATSINK 27X27X12MM PIN
Fin Height :
0.457" (11.60mm)
Length :
1.063" (27.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
4.30°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
12.90°C/W
Width :
1.063" (27.00mm)