904-27-2-23-2-B-0
Part Number:
904-27-2-23-2-B-0
Description:
HEATSINK 27X27X23MM PIN
Fin Height :
0.892" (22.65mm)
Length :
1.063" (27.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
3.20°C/W @ 200 LFM
Thermal Resistance @ Natural :
10.60°C/W
Width :
1.063" (27.00mm)