960-29-33-F-AB-0
Part Number:
960-29-33-F-AB-0
Description:
HEATSINK 29X33MM FRONT PUSH PIN
In Stock:
61
Fin Height :
1.299" (33.00mm)
Length :
1.142" (29.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
2.20°C/W @ 200 LFM
Width :
1.142" (29.00mm)