960-23-33-F-AB-0
Part Number:
960-23-33-F-AB-0
Description:
HEATSINK 23X33MM FRONT PUSH PIN
In Stock:
35
Fin Height :
1.299" (33.00mm)
Length :
0.906" (23.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
2.80°C/W @ 200 LFM
Width :
0.906" (23.00mm)