960-21-28-F-AB-0
Part Number:
960-21-28-F-AB-0
Description:
HEATSINK 21X28MM FRONT PUSH PIN
In Stock:
82
Fin Height :
1.102" (28.00mm)
Length :
0.827" (21.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
3.50°C/W @ 200 LFM
Width :
0.827" (21.00mm)