960-19-33-S-AB-0
Part Number:
960-19-33-S-AB-0
Description:
HEATSINK 19X33MM SIDE PUSH PIN
In Stock:
38
Fin Height :
1.299" (33.00mm)
Length :
0.748" (19.00mm)
Width :
0.748" (19.00mm)