960-21-33-S-AB-0
Part Number:
960-21-33-S-AB-0
Description:
HEATSINK 21X33MM SIDE PUSH PIN
In Stock:
41
Fin Height :
1.299" (33.00mm)
Length :
0.827" (21.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
3.10°C/W @ 200 LFM
Width :
0.827" (21.00mm)