960-23-21-D-AB-0
Part Number:
960-23-21-D-AB-0
Description:
HEATSINK 23X21MM DIA PUSH PIN
In Stock:
55
Fin Height :
0.827" (21.00mm)
Length :
0.906" (23.00mm)
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
3.90°C/W @ 200 LFM
Width :
0.906" (23.00mm)